Apartmány Belvedere, Chorvátsko, Severná Dalmácia, 28.4.2018, Bez stravy
Apartmány Belvedere
Termín:
28.4.2018 – 30.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:60721762
od 34 € Konečná cena

Poloha
apartmány umiestnené kaskádovito vo svahu, obklopené zeleňou, v dedine Seget-Vranjica, cca 5 km od mestečka Trogir.
Vybavenie
plážová reštaurácia s terasou, zmenáreň, trezor, market, predajňa suvenírov, Wi-Fi v celom areáli ZADARMO, parkovisko ZADARMO.
Ubytovanie
klimatizované apartmány, typ 1/A2+2 AP - cca 33 m2 - jedna 2lôžková spálňa, typ 1/ B4+2 AP - cca 43 m2 - dve 2lôžkové spálne, vždy denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 1 dospelú osobu alebo dve deti do 12 rokov, vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, terasa alebo balkón.
Stravovanie
individuálne s možnosťou dokúpenia raňajok.
Pláž
okruhliaková, betónové pláty, cca 50-100 m, sprchy na pláži.
Šport
vonkajší bazén, detské ihrisko, tenisové kurty, stolný tenis, vodné športy, požičovňa bicyklov, animácie pre deti a dospelých. 
Doplňujúce informácie
Pobyt so psom cca 5 EUR/deň (iba v apartmánoch) - platí sa na mieste.
Zľavy
dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Osoba od 12 rokov na prístelke 22 EUR/týždeň.
Zvláštne zľavy
V termíne pobytu 2.6.-23.6. Vám poskytujeme mimoriadnu zľavu 10 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, bazénu, klimatizácie, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, výmenu uterákov 2x týždenne, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z. z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. raňajok deti do 12 rokov - 89 EUR/ os. / týždeň, osoby nad 12 rokov 139 EUR/os./týždeň. Domáce zviera - 5 EUR/deň - platba na mieste.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK