Apartmány Bonaca, Chorvátsko, Južná Dalmácia, Klek, 2.6.2018, Bez stravy
Apartmány Bonaca
FM
Termín:
2.6.2018 – 6.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59117933
39 € 33 € Konečná cena

Poloha
apartmánové stredisko v Kleku uprostred stredomorskej vegetácie, v krásnom okruhliakovom zálive, južne od Gradacu.
Vybavenie
reštaurácia, plážová reštaurácia, letná terasa s grilom a výčapom (možnosť vlastného grilovania - ZADARMO), zmenáreň, trezor, internet na recepcii.
Ubytovanie
klimatizované apartmány, typ 1/4 AP - dve 2lôžkové spálne a mini kuchyňa, apartmán sa nachádza na prízemí. Typ 1/2+2+1 AP - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby vhodným aj pre dospelých s možnosťou prístelky, vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, balkón alebo terasa. Po predchádzajúcej dohode možnosť zaistenia ubytovania v apartmáne typu 1/2+2+1 vo vile Bonaca, v ktorej sa nachádzajú 2 apartmány na prízemí a dva na poschodí. Vo všetkých apartmánoch možnosť pripojenia Wi-Fi ZADARMO.
Stravovanie
individuálne, na recepcii možnosť dokúpiť raňajky, obedy alebo večere (raňajky formou bufetu, obedy a večere výber zo 4 menu).
Pláž
okruhliaková, cca 200-250 m.
Šport
betónové tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, ihrisko na loptové hry ZADARMO, detské ihrisko pri letnej terase, vodné športy podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
parkovanie v bezprostrednej blízkosti apartmánov - 3 EUR/den - platba na mieste. Nárok na ubytovanie vzniká po 16 hod. Delegát CKVT na Klek nedochádza, k dispozícii je na telefóne. Pobyt so psom - platba na mieste, cca 5 EUR/deň. 
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na prístelke ZADARMO. Osoba nad 12 rokov v termíne do 30.6. - 59 EUR/os./týždeň.
Cena zahŕňa
ubytovanie bez stravy na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: pobyt so psom - cca 5 EUR/deň - platí sa na mieste., Nástup na pobyt do 16.6. a od 8.9. možný každý deň, 16.6. - 8.9. v sobotu.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK