Vyhľadávanie zájazdov
Výber krajiny a destinácie
Rozšírené vyhľadávanie
Apartmány Bonaca - Chorvátsko - Južná Dalmácia - Klek

Apartmány Bonaca starstarstar

Apartmány Bonaca
Doprava:
autobus, vlastná
Letisko:
-
Odjazd:
Bratislava
Strava:
Bez stravy

Poloha
apartmánové stredisko v Kleku uprostred stredomorskej vegetácie, v krásnom okruhliakovom zálive, južne od Gradacu.
Vybavenie a služby
reštaurácia, plážová reštaurácia, letná terasa s grilom a výčapom (možnosť vlastného grilovania - ZADARMO), zmenáreň, trezor, internet na recepcii.
Ubytovanie
klimatizované apartmány, typ 1/4 AP - dve 2lôžkové spálne a mini kuchyňa, apartmán sa nachádza na prízemí. Typ 1/2+2+1 AP - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby vhodným aj pre dospelých s možnosťou prístelky, vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, balkón alebo terasa. Po predchádzajúcej dohode možnosť zaistenia ubytovania v apartmáne typu 1/2+2+1 vo vile Bonaca, v ktorej sa nachádzajú 2 apartmány na prízemí a dva na poschodí. Vo všetkých apartmánoch možnosť pripojenia Wi-Fi ZADARMO.
Stravovanie
individuálne, na recepcii možnosť dokúpiť raňajky, obedy alebo večere (raňajky formou bufetu, obedy a večere výber zo 4 menu).
Pláž
okruhliaková, cca 200-250 m.
Šport a zábava
betónové tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, ihrisko na loptové hry ZADARMO, detské ihrisko pri letnej terase, vodné športy podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
parkovanie v bezprostrednej blízkosti apartmánov - 3 EUR/den - platba na mieste. Nárok na ubytovanie vzniká po 16 hod. Delegát CKVT na Klek nedochádza, k dispozícii je na telefóne. Pobyt so psom - platba na mieste, cca 5 EUR/deň. 
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na prístelke ZADARMO. Osoba nad 12 rokov v termíne do 30.6. - 59 EUR/os./týždeň.
Nahrávám...

GPS súradnice nie sú dostupné.