Brisas Covarrubias, Kuba, 5.2.2018, All inclusive

Brisas Covarrubias starstarstarstar

Brisas Covarrubias
Termín:
5.2.2018 – 12.2.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:61014002
1 055 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity

Poloha
Veľmi tichá lokalita, priamo na krásnej piesočnatej pláži Covarrubias a asi 45 km od prístavného mestečka perte Padre. Prepravná doba od letiska Holguin zaberie asi 2,5 hodiny.
Ubytovanie
Priestranné a priateľské izby sú zariadené kúpeľňou, sprchou, WC, fénom, telefónom, satelitnou TV, trezorom, mini chladničkou a klimatizáciou rovnako ako balkónom alebo terasou, z veľkej časti s výhľadom na more.
Vybavenie a služby
Veľké prázdninové stredisko ponúka celkom 180 izieb v 26 dvojposchodových bungalovoch s 5 až 8 bytovými jednotkami. Hotel ponúka lobby s recepciou, reštauráciu formou bufetu, lobby bar, bar pri bazéne, plážový bar a obchod so suvenírmi. V tropickej záhrade sa nachádza krásny bazén so slanou vodou s integrovaným bazénom pre deti a slnečnou terasou.
Šport a zábava
Šport a fitnes: Tenis, volejbal, basketbal, futbal, pádlovacia loď, tretboot, katamarán, šnorchlovanie, potápanie v bazéne, aerobik a fitnes centrum. Za poplatok potápanie a masáže.
Zábava: Diskotéka. Cez deň animačné programy, večer show. Za poplatok internetový kútik.
Cena zahŕňa
Letenku včetně tax, ubytování, transfery, stravování, pobytové taxy
Cena nezahŕňa
Cestovní pojištění

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK