Carolina, Chorvátsko, Kvarner, ostrov Rab, 29.9.2018, Polpenzia
Carolina
Termín:
29.9.2018 – 30.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60432676
od 37 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel CAROLINA
Poloha
v jednej z najkrajších a najzelenších častí ostrova, na polostrove Suha Punta, cca 5 km od mestečka Rab.
Vybavenie
hotelová reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, trezor, konferenčná sála, internetový kútik, Wi-Fi ZADARMO, výťah, terasa, parkovisko.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, minibarom, fénom, trezorom, Wi-Fi ZADARMO, niektoré  s balkónom a s možnosťou prístelky. Izba typu /2+2 FAM SUITE BM - 2lôžková izba a denná miestnosť s rozkladacím gaučom. Izby označené SW majú priamy výhľad na more.
Stravovanie
polpenzia - raňajky a večere formou bufetu.
Pláž
prírodná, kamenistá a okruhliaková, cca 30 m, sprchy na pláži.
Šport
vonkajší bazén so sladkou vodou, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, požičovňa bicyklov, vodné športy podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
parkovanie ZADARMO, ležadlá a slnečníky pri bazéne ZADARMO (v obmedzenom množstve). Prihlasovací poplatok 1 EUR/os./pobyt - platí sa na mieste. 
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Zľavy pre izby 1/2: dieťa do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Zľavy pre izby 1/2+1 a 1/2+2 FAM SUITE: deti do 12 rokov na prístelke ZADARMO. Osoby od 12 rokov na prístelke - zľava 30 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie s polpenziou na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: detská postieľka (cca 4 EUR/deň) - platí sa na mieste.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK