Carolina, Chorvátsko, Kvarner, ostrov Rab, 29.9.2018, Polpenzia
Carolina
Termín:
29.9.2018 – 30.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60432676
od 37 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel CAROLINA
Poloha
v jednej z najkrajších a najzelenších častí ostrova, na polostrove Suha Punta, cca 5 km od mestečka Rab.
Vybavenie a služby
hotelová reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, trezor, konferenčná sála, internetový kútik, Wi-Fi ZADARMO, výťah, terasa, parkovisko.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, minibarom, fénom, trezorom, Wi-Fi ZADARMO, niektoré  s balkónom a s možnosťou prístelky. Izba typu /2+2 FAM SUITE BM - 2lôžková izba a denná miestnosť s rozkladacím gaučom. Izby označené SW majú priamy výhľad na more.
Stravovanie
polpenzia - raňajky a večere formou bufetu.
Pláž
prírodná, kamenistá a okruhliaková, cca 30 m, sprchy na pláži.
Šport a zábava
vonkajší bazén so sladkou vodou, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, požičovňa bicyklov, vodné športy podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
parkovanie ZADARMO, ležadlá a slnečníky pri bazéne ZADARMO (v obmedzenom množstve). Prihlasovací poplatok 1 EUR/os./pobyt - platí sa na mieste. 
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Zľavy pre izby 1/2: dieťa do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Zľavy pre izby 1/2+1 a 1/2+2 FAM SUITE: deti do 12 rokov na prístelke ZADARMO. Osoby od 12 rokov na prístelke - zľava 30 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie s polpenziou na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: detská postieľka (cca 4 EUR/deň) - platí sa na mieste.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK