Club Cala Marsal, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Puerto Colom, 12.9.2018, Polpenzia
Club Cala Marsal
LM
Termín:
12.9.2018 – 19.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:59742120
od 555 € Konečná cena
100 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Poloha

Uprostred zelene v pokojnej polohe pri malého piesočného zálivu na východnom pobreží ostrova. Letovisko Porto Colom s obchodmi, reštauráciami a barmi cca 1,5 km. Zastávka autobusu pri hoteli.

Vybavenie

347 izieb, vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar, miestnosť s TV / sat. Vonku 2 bazény, snack bar, terasa s lehátkami a slnečníkmi zdarma.

Ubytovanie
DR / SR: kúpeľňa / WC (fén), centrálna klimatizácia, telefón, TV / sat., Chladnička, trezor za poplatok, balkón alebo terasa. DRLV: pozri DR, bočný výhľad na more. DRR: pozri DR, poschodová posteľ pre deti. FR: pozri DR, priestrannejšie.
Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu. Možnosť dokúpenia programu all inclusive. Pri večeri požadované formálne oblečenie (u pánov dlhé nohavice).

Zábava

Denný animačný program, pravidelne večerný zábavný program.

Pláž

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora vhodná pre deti cca 200 m, oddelená pokojnú pobrežnou cestou, lehátka a slnečníky za poplatok.

Šport
Zadarmo: tenis, squash, fitness (vstup od 18 rokov), stolný tenis, pétanque, minifutbal, volejbal, streľba z pušky, basketbal, lukostreľba. Za poplatok: zapožičanie športového vybavenia, biliard, požičovňa bicyklov, golfové ihrisko Vall d'Or cca 5 km.
Deti

Bazén, ihrisko, animácie, miniklub (5-12 rokov), detská postieľka za poplatok (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Ľahký snack, zmrzlina a zákusky počas dňa Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.30-23.00 hod.)
Zajímavosti

Pri hoteli zalesnený pozemok o ploche 48 000 m2 s možnosťou príjemnej prechádzky v dĺžke 968 m.

Platobné karty

VISA, EC / MC, Maestro.

Odkaz
Http://www.hotelclubcalamarsal.com
Handicap

Na vyžiadanie DR prispôsobené pre handicapovaných klientov. Bezbariérový pohyb v areáli hotela.

Internet
Zadarmo: WiFi v lobby. Za poplatok: internetový kútik.
Poznámka

Oficiálne trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRLV): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa Dvojlôžková izba (DRR): 2 dospelí + 2 deti Jednoposteľová izba (SR): 1 dospelý Rodinná izba (FR): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 12. 9. 18:25
Návrat: 19. 9. 17:35
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK