Hostin (Garoful), Chorvátsko, Istria, Duga Uvala, 6.6.2018, Bez stravy
Hostin (Garoful)
Termín:
6.6.2018 – 9.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59948498
od 34 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmány HOSTIN-GAROFUL
Poloha
apartmány sú umiestnené vo svahu v obci Krnica cca 20 km od Puly.
Vybavenie
reštaurácia, bar, trezor, TV miestnosť, market, parkovisko, Wi-Fi za poplatok.
Ubytovanie
apartmány** - typ 1/3 AP a 1/4 AP STUDIA - jedna miestnosť s 3-4 lôžkami, typ 1/4 AP GALLERY - jedna miestnosť s 2 lôžkami a 2 lôžkami na galérii,  vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, balkón alebo terasa.
Stravovanie
individuálne.
Pláž
prírodná kamenitá, okruhliaková, cca 200 m.
Šport
športové ihrisko, minigolf, požičovňa vodných bicyklov, požičovňa bicyklov, vodné športy.
Doplňujúce informácie
odporúčame tím, ktorí chcú prežiť dovolenku v pokojnom prostredí. Prihlasovací poplatok - cca 1,25 EUR/os. - platí sa na mieste. Vratná kaucia 100 EUR/apartmán - platí sa na mieste na recepcii.
Cena zahŕňa
ubytovanie, spotreba vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmena posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytová taxa, zákonné poistenie 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň., Pobyt so psom na vyžiadanie - 8 EUR/deň/pes - platba na mieste.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK