Itaca - Nausicaa, Taliansko, Kalábria, 13.8.2018, All inclusive
Itaca - Nausicaa
LM
Termín:
13.8.2018 – 20.8.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60228960
1 070 € od 444 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Futura Club Itaca Nausicaa
Popis
Rýchly popis:
Hotelový komplex Futura Club Nausicaa leží v krásnej záhrade plnej exotických rastlín a olivovníkov asi 10 km od centra mestečka Rossano, ktoré leží v jednom z najmalebnejších kútov Iónskeho pobrežia. Služby tohto rezortu, ako aj množstvo animačných programov, či práve poloha neďaleko najväčšieho zábavného vodného parku „Odisea 2000“ s rozlohou až 80 000 km štvorcových, predurčujú tento rezort k prežitiu aktívnej dovolenky pre všetky vekové kategórie a hlavne pre rodiny s deťmi.

Poloha:
komplex leží priamo pri nádhernej pláži a hneď vedľa je aquapark s bohatými zábavnými atrakciami (tobogany, vodné vlny, vodopády, relaxačné atrakcie) - za doplatok, 1 x vstup do aquaparku na osobu v cene zájazdu, 3 x vstup na osobu zdarma na diskoteku La Sirene,  neďaleko rezortu sa nachádzajú aj obchodíky. Od mestečka Rossana je vzdialený asi 10 km, od letiska Lamezia Terme 140 km.

Hotel:
hotelový komplex sa skladá z dvoch častí - z časti Itaca a z časti Nausicaa. Vo villaggiu sa nachádza recepcia, spoločenská miestnosť s TV, dve reštaurácie, bazénový komplex pre dospelých a deti vrátane plaveckého bazéna a vírivky (slnečníky a ležadlá zdarma), niekoľko barov, amfiteáter, diskotéka, „biberoneria“ - kompletný stravovací servis pre infantov do 2 rokov za príplatok na mieste, obchodík, beauty centrum, animácie pre deti a dospelých, tenisový kurt (osvetlenie za poplatok), futbalové, volejbalové ihrisko, stolný tenis.

Izby:
pekné a účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek, 3. a 4. lôžko je poschodová posteľ alebo rozkladacie lôžko, ich súčasťou je klimatizácia, vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC, sušič na vlasy), TV, trezor, balkón alebo terasa.

Stravovanie:
all inclusive, raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, počas obedov a večerí čapované nealkoholické nápoje, pivo, voda, víno. Počas dňa v čase 9.00 – 24.00 hod. v all inclusive bare neobmedzená konzumácia alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby (voda, nealko nápoje, pivo, víno, 2 likéry). Dvakrát za deň v určených hodinách sú podávané ľahké snacky. Plážový bar je otvorený v čase 10.00 – 18.00 hod. All inclusive nezahŕňa fľaškové nápoje, nápoje v plechovkách a dovážané alkoholické a nealkoholické nápoje.

Pláž:
na pláž je priamy vstup z villaggia, pláž je piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, miestami s kamienkami, voda je nádherne krištáľovo čistá, ležadlá a slnečníky na pláži od 3. radu sú v cene. Pre každú izbu je v cene jeden slnečník a dve ležadlá.

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
7, 10, resp. 11 x ubytovanie s all inclusive, letecká doprava Bratislava- Lamezia Terme -Bratislava, alebo Košice -Lamezia Terme -Košice (platí iba pre zájazdy na 7 nocí), služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci), 1 x vstup/osoba do aquaparku Odisea 2000, 3 x vstup/osoba na discotéku La Sirene.

V cene nie je zahrnuté:
povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 2 rokov 185 EUR, pre osoby do 2 rokov 50 EUR, palivový príplatok 20 EUR. miestna pobytová taxa (platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/osoba/deň, poistenie opustenej domácnosti 1,20 EUR/osoba/deň.

Typ stravy:
all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:
Rossano Calabro leží na pobreží Iónskeho mora a je zaujímavé nielen krásnymi zelenými kopcami, krištáľovo čistým morom, ale má aj historický význam. Stará časť je známa pre svoje starobylé kostoly, budovy z 11. storočia, nádherné úzke uličky a množstvo iných historických pamiatok. Vďaka vždy upraveným plážam s postupným vstupom do mora je toto letovisko vhodné hlavne pre rodiny s deťmi. Transfer z letiska trvá približne 1 hodinu 45 minút.

Fakultatívne výlety:
Liparské ostrovy – výlet na 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrove Lipari možnosť okružnej prehliad - ky so sprievodcom alebo prechádzka historickým mestom Lipari. Na Vulcane možnosť využiť liečivý kúpeľ naplážach zo sopečného piesku (celodenný lodný výlet). Nočné Stromboli – lodný výlet na ostrov Stromboli, ktorý je známy svojim stále činným vulkánom, prehliadka mesta, pohľad nasvah Sciara del Fuoco s očarujúcimi sopečnými erupciami, ktoré sú približne v 20 minútových intervaloch (poldenný výlet loďou). Pompeje s Vezuvom – prehliadka antického mesta Pompeje, ktoré leží asi 20 km smerom najuhovýchod od Neapola naúpätí Vezuvu, blíz - ko Neapolského zálivu. Po výbuchu Vezuvu, bolo celé mesto zasypané 7 metrovou vrstvou popola. Po prehliadke presun k sopke Vezuv – kukráteru, odkiaľ je krásny výhľad na Neapol aSorrento (celodenný vylet). Kristo di Maratea – približne 22 m vysoká socha KRISTO DI MARATEA, podobná soche v Rio de Janeiro. Je to miesto najviac navštevované turistami, s možnosťou nákupov suvenírov typických preKalábriu a mesto Maratea (poldenný výlet ). Pozn.: vzhľadom na veľkosť územia Kalábrie nie je možné v niektorých strediskách ponúkať všetky uvedené výlety. Bližšie informácie vám poskytneme pred odchodom na dovolenku, alebo vám poradíme pri kúpe vašej dovolenky.

Poznámka

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, letecká doprava BTS/KSC -Lamezia Terme - BTS/KSC, služby delegáta.

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 185 €, pre osoby do 2 rokov 50 €, palivový príplatok pre osoby nad 2 roky 20 €, miestna pobytová taxa (platba na mieste).

Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 €/os./deň, alebo poistenie PLUS 3,30 €/os./deň.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK