Lanterna, Chorvátsko, Istria, Poreč, 26.5.2018, Bez stravy
Lanterna
FM
Termín:
26.5.2018 – 27.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59110980
13 € od 12 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • WiFi
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmány LANTERNA typ A
Poloha
jedno z najznámejších stredísk sa nachádza na zalesnenom polostrove Lanterna, ktoré je známe vynikajúcou ochranou životného prostredia, cca 13 km severne od Poreča.
Vybavenie
reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, Wi-Fi pripojenie na recepcii ZADARMO, trezor (za poplatok), market, cukrárne, zábavné centrum Zodiac s letnou terasou a diskotékou.
Ubytovanie
typ 1/A3 AP - veľkosť cca 37 m2 - jedna 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom, typ 1/A4 AP - veľkosť cca 44 m2 - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s 2 lôžkami (rozkladací gauč), typ 1/A6 AP - veľkosť cca 90 m2 - dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť s rozkladacím gaučom, vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, balkón. Typ 1/A6 AP má dve kúpeľne a je poschodový. Apartmány typu A sú vybavené modernejším zariadením ako apartmány typu B.
Stravovanie
individuálne.
Pláž
prírodná kamenistá, okruhliaková, betónové pláty, cca 100-300 m, sprchy na pláži, ležadlá na pláži za poplatok. 
Šport
tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, ihrisko na loptové hry, animácie pre deti (Maro Club pre deti 4-12 rokov), vodné športy, požičovňa bicyklov.
Doplňujúce informácie
bonus pre klientov: uvítací zábavný večer, strážené parkovisko - ZADARMO. Typ 1/A6 AP - predaj na vyžiadanie. Pobyt so psom - platba na mieste, cca 10 EUR/deň (platí pre Lanternu typ A).
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO.
Cena zahŕňa
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z .z.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. NA VYŽIADANIE: detská postieľka (5 EUR / deň) - platba na mieste, pes (10 EUR / deň) - platba na mieste

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK