Miramar/ Allegro, Chorvátsko, Istria, Rabac, 22.9.2018, Polpenzia
Miramar/ Allegro
FM
Termín:
22.9.2018 – 23.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60242769
36 € od 31 € Konečná cena
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel MIRAMAR/ALLEGRO
Poloha
Hotelový komplex skladajúci sa z hotelov Allegro a Miramar je umiestnený na polostrove Sv. Andrija, v borovicovom háji, cca 700 m od centra mesta, v tesnej blízkosti mesta Rabac.
Vybavenie
reštaurácia, lobby bar s terasou, zmenáreň, trezor (za poplatok), TV miestnosť, tanečná terasa, Wi-Fi ZADARMO, internetový kútik za poplatok, parkovisko, výťah.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, niektoré s balkónom, Wi-Fi ZADARMO, niektoré s možnosťou prístelky (rozkladacie kreslo).
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetu. Večera sa podáva v 2 časových úsekoch - 3x týždenne tematická večera. Možnosť špeciálnej stravy na vyžiadanie. 
Pláž
prírodná kamenistá, okruhliaková a betónové pláty, ocenená modrou vlajkou, cca 100 m.
Šport
vonkajší bazén s morskou vodou, ležadlá a slnečníky ZADARMO (v obmedzenom množstvo), detský bazén, masáže - za poplatok, v blízkosti - tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, plážový volejbal, požičovňa bicyklov, priestor na uschovanie bicyklov (hotel Allegro), detské ihrisko, vodné športy.
Doplňujúce informácie
parkovanie ZADARMO (obmedzený počet miest).
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 14 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa do 14 rokov s 1 dospelým - zľava 30%. Osoba od 14 rokov na prístelke - zľava 15%.
Cena zahŕňa
ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Ny vyžiadanie: detská postieľka 5 EUR/deň. Pobyt so psom - cca 20 EUR/deň (platba na mieste).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK