Pavilóny Sahara, Chorvátsko, Kvarner, ostrov Rab, 26.5.2018, Polpenzia
Pavilóny Sahara
Termín:
26.5.2018 – 27.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60431517
28 € Konečná cena

Názov zájazdu:: HOTEL SAHARA/RAB
Poloha
pavilónový areál pozostávajúci z pavilónov - Veli Mel, Family Hotel Lopar, hotel Plaža, Sahara a Rab, cca 12 km od mestečka Rab.
Vybavenie
v areáli - centrálna reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, kaviareň, zmenáreň, trezor, TV miestnosť, Wi-Fi ZADARMO, terasa.
Ubytovanie
klimatizované 1-2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, s možnosťou prístelky.
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetu v centrálnej reštaurácie. K večeri a obedu je ZADARMO čapované miestne víno, pivo, minerálna voda, džús.
Pláž
veľmi obľúbená piesočnatá pláž Rajska plaža, vhodná pre deti, cca 100 m, sprchy na pláži.
Šport
v blízkosti sa nachádza športové centrum - tenisové kurty, detské ihrisko, ihrisko na loptové hry, minigolf, plážový volejbal, možnosť zapožičania bicyklov, vodné športy podľa miestnej ponuky, animácie pre deti aj dospelých.
Doplňujúce informácie
parkovisko - ZADARMO. Prihlasovací poplatok 1 EUR/os./pobyt - platí sa na mieste.
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na základnom lôžku s 1 dospelým - zľava 30 %. (len pri obsadení izby 2 osobami). Od 12 rokov na prístelke - zľava 30 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z. v
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: detská postieľka (cca 4 EUR/deň) - platí sa na mieste.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK