Sciabache, Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano, 7.9.2018, Polpenzia
Sciabache
Termín:
7.9.2018 – 14.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61073751
695 € od 482 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Residence Sciabache
Popis lokality
Kalábria sa nachádza v najjužnejšej časti Apeninského polostrova. Jej pobrežie obmývajú priezračné tyrkysové vody Tyrrhenského a Iónskeho mora. Prevažne hornatá krajina je známa nádhernou prírodou,slnečnými plážami a úžasnými vyhliadkami. Najkrajšou oblasťou Kalábrie je Capo Vaticano. V týchto miestach sa do pobrežia zarezávajú vysoké skaly, ktoré vytvárajú malé zátoky s romantickými plážičkami a krištáľovo čistou vodou.
Ubytovanie
Hotel Residence Sciabache sa nachádza vo veľkej mediteránskej záhrade priamo pri pláži a pri priezračnom mori v letovisku Marina di Zambrone. Najbližšia obec Zambrone je vzdialená 4 km a historické mestečko Tropea asi 10 km. Vzdialenosti pláž 20 m centrum (Tropea) 10 km nákupné možnosti (Tropea) 10 km letisko 55 km supermarket 1,5 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej až štyroch prísteliek jednolôžkové izby (za príplatok) väčšina izieb s klimatizáciou, minichladnička TV/SAT trezor (za poplatok) vlastné sociálne zariadenia, sušič na vlasy balkón alebo terasa Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) recepcia, WiFi na recepcii (zdarma) reštaurácia, bar, pool bar dva bazény a bazén pre deti ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma detský klub (4-12 r.), detské ihrisko tenisový kurt, futbalové ihrisko, stolný tenis
Stravovanie
polpenzia, kontinentálne raňajky a večere formou bufetových stolov plná penzia (za príplatok)
Pláž
piesočnatá pláž 1 slnečník a 2 ležadlá na izbu (zdarma od 3. radu)
Šport a zábava
denný a večerný animačný program (júl-august) tenis, šípky, stolný tenis, plážový volejbal vodné športy na pláži (za poplatok) hotelový minibus do/z mestečka Tropea (za poplatok) požičovňa áut
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. transfer cca 1 h 15 min
Naša mienka
Pokojná lokalita, areál hotela obklopený parkom s mediteránskou flórou, pri pláži, je vhodný aj pre väčšie rodiny s deťmi. Bonusom je plážový servis zdarma a priaznivá cena.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (14 €) Dieťa úplne zdarma neplatí ani cenu detskej letenky, len povinné príplatky.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK