Sciabache, Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano, 7.9.2018, Polpenzia
Sciabache
Termín:
Načítavam ... 7.9.2018 – 14.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61073751
695 € 482 € Konečná cena

Názov zájazdu:: Hotel Residence Sciabache
Popis lokality
Kalábria sa nachádza v najjužnejšej časti Apeninského polostrova. Jej pobrežie obmývajú priezračné tyrkysové vody Tyrrhenského a Iónskeho mora. Prevažne hornatá krajina je známa nádhernou prírodou,slnečnými plážami a úžasnými vyhliadkami. Najkrajšou oblasťou Kalábrie je Capo Vaticano. V týchto miestach sa do pobrežia zarezávajú vysoké skaly, ktoré vytvárajú malé zátoky s romantickými plážičkami a krištáľovo čistou vodou.
Ubytovanie
Hotel Residence Sciabache sa nachádza vo veľkej mediteránskej záhrade priamo pri pláži a pri priezračnom mori v letovisku Marina di Zambrone. Najbližšia obec Zambrone je vzdialená 4 km a historické mestečko Tropea asi 10 km. Vzdialenosti pláž 20 m centrum (Tropea) 10 km nákupné možnosti (Tropea) 10 km letisko 55 km supermarket 1,5 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej až štyroch prísteliek jednolôžkové izby (za príplatok) väčšina izieb s klimatizáciou, minichladnička TV/SAT trezor (za poplatok) vlastné sociálne zariadenia, sušič na vlasy balkón alebo terasa Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) recepcia, WiFi na recepcii (zdarma) reštaurácia, bar, pool bar dva bazény a bazén pre deti ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma detský klub (4-12 r.), detské ihrisko tenisový kurt, futbalové ihrisko, stolný tenis
Stravovanie
polpenzia, kontinentálne raňajky a večere formou bufetových stolov plná penzia (za príplatok)
Pláž
piesočnatá pláž 1 slnečník a 2 ležadlá na izbu (zdarma od 3. radu)
Šport a zábava
denný a večerný animačný program (júl-august) tenis, šípky, stolný tenis, plážový volejbal vodné športy na pláži (za poplatok) hotelový minibus do/z mestečka Tropea (za poplatok) požičovňa áut
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. transfer cca 1 h 15 min
Naša mienka
Pokojná lokalita, areál hotela obklopený parkom s mediteránskou flórou, pri pláži, je vhodný aj pre väčšie rodiny s deťmi. Bonusom je plážový servis zdarma a priaznivá cena.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (14 €) Dieťa úplne zdarma neplatí ani cenu detskej letenky, len povinné príplatky.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK