Scoglio del Leone, Taliansko, Kalábria, Marina di Zambrone, 7.9.2018, Polpenzia
Scoglio del Leone
Termín:
7.9.2018 – 14.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61073870
755 € od 542 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

250 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Scoglio del Leone
Kategória hotela: ****
Popis lokality
Kalábria sa nachádza v najjužnejšej časti Apeninského polostrova. Jej pobrežie obmývajú priezračné tyrkysové vody Tyrrhenského a Iónskeho mora. Prevažne hornatá krajina je známa nádhernou prírodou,slnečnými plážami a úžasnými vyhliadkami. Najkrajšou oblasťou Kalábrie je Capo Vaticano. V týchto miestach sa do pobrežia zarezávajú vysoké skaly, ktoré vytvárajú malé zátoky s romantickými plážičkami a krištáľovo čistou vodou.
Ubytovanie
Hotel je situovaný v letovisku Marina di Zambrone na pobreží Costa degli Dei. Skladá sa z hlavnej budovy a niekoľkých pavilónov, ktoré sú terasovito umiestnené na svahu, odkiaľ je pekný panoramatický výhľad na celé pobrežie, more, záliv a pri jasnom počasí aj na Liparské ostrovy. Bazén sa nachádza pri hlavnej budove. Vzdialenosti pláž od 190 m centrum (Tropea) 10 km nákupné možnosti (Tropea) 10 km letisko 51 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej alebo dvoch prísteliek izby orientované na morskú stranu (za príplatok) jednolôžkové izby (za príplatok) klimatizácia LCD TV/SAT, minichladnička trezor (za poplatok) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón alebo terasa Vybavenie hotela národná kategorizácia **** recepcia, WiFi na recepcii (zdarma) reštaurácia, bar slnečná terasa, záhrada bar pri bazéne bazén, detský bazén slnečníky a ležadlá pri bazéne (zdarma) detské ihrisko, baby club, mini club, junior club amfiteáter, fitness
Stravovanie
polpenzia, raňajky formou bufetu, večere - servírované menu, šalátový bufet, nápoje k večeri 0,5l voda a 0,25l vína plná penzia, servírované obedy (za príplatok)
Pláž
piesočnatá pláž s prímesou kamienkov 1 slnečník a 2 ležadlá na izbu (zdarma)
Šport a zábava
animačný program pre dospelých a deti (16.06. - 08.09.) hudba, divadlo, tématické večery hry a turnaje na pláži, kanoistika aerobik, posilňovňa
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. transfer cca 1 hod. 15 min
Naša mienka
Jeden z najlepšie hodnotených hotelov v oblasti Zambrone má pokojnú atmosféru. Jeho služby sú predpokladom na kvalitnú     a spokojnú dovolenku hlavne pre dvojice.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (14 €)
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK