Scoglio del Leone, Taliansko, Kalábria, Marina di Zambrone, 7.9.2018, Polpenzia
Scoglio del Leone
Termín:
Načítavam ... 7.9.2018 – 14.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61073870
755 € 542 € Konečná cena
250 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity

Názov zájazdu:: Hotel Scoglio del Leone
Kategória hotela: ****
Popis lokality
Kalábria sa nachádza v najjužnejšej časti Apeninského polostrova. Jej pobrežie obmývajú priezračné tyrkysové vody Tyrrhenského a Iónskeho mora. Prevažne hornatá krajina je známa nádhernou prírodou,slnečnými plážami a úžasnými vyhliadkami. Najkrajšou oblasťou Kalábrie je Capo Vaticano. V týchto miestach sa do pobrežia zarezávajú vysoké skaly, ktoré vytvárajú malé zátoky s romantickými plážičkami a krištáľovo čistou vodou.
Ubytovanie
Hotel je situovaný v letovisku Marina di Zambrone na pobreží Costa degli Dei. Skladá sa z hlavnej budovy a niekoľkých pavilónov, ktoré sú terasovito umiestnené na svahu, odkiaľ je pekný panoramatický výhľad na celé pobrežie, more, záliv a pri jasnom počasí aj na Liparské ostrovy. Bazén sa nachádza pri hlavnej budove. Vzdialenosti pláž od 190 m centrum (Tropea) 10 km nákupné možnosti (Tropea) 10 km letisko 51 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej alebo dvoch prísteliek izby orientované na morskú stranu (za príplatok) jednolôžkové izby (za príplatok) klimatizácia LCD TV/SAT, minichladnička trezor (za poplatok) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón alebo terasa Vybavenie hotela národná kategorizácia **** recepcia, WiFi na recepcii (zdarma) reštaurácia, bar slnečná terasa, záhrada bar pri bazéne bazén, detský bazén slnečníky a ležadlá pri bazéne (zdarma) detské ihrisko, baby club, mini club, junior club amfiteáter, fitness
Stravovanie
polpenzia, raňajky formou bufetu, večere - servírované menu, šalátový bufet, nápoje k večeri 0,5l voda a 0,25l vína plná penzia, servírované obedy (za príplatok)
Pláž
piesočnatá pláž s prímesou kamienkov 1 slnečník a 2 ležadlá na izbu (zdarma)
Šport a zábava
animačný program pre dospelých a deti (16.06. - 08.09.) hudba, divadlo, tématické večery hry a turnaje na pláži, kanoistika aerobik, posilňovňa
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. transfer cca 1 hod. 15 min
Naša mienka
Jeden z najlepšie hodnotených hotelov v oblasti Zambrone má pokojnú atmosféru. Jeho služby sú predpokladom na kvalitnú     a spokojnú dovolenku hlavne pre dvojice.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (14 €)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK