Torre Ruffa Robinson, Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano, 7.9.2018, Polpenzia
Torre Ruffa Robinson
Termín:
Načítavam ... 7.9.2018 – 14.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61071000
751 € 538 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu:: Villaggio Torre Ruffa Robinson
Kategória hotela: ***+
Popis lokality
Kalábria sa nachádza v najjužnejšej časti Apeninského polostrova. Jej pobrežie obmývajú priezračné tyrkysové vody Tyrrhenského a Iónskeho mora. Prevažne hornatá krajina je známa nádhernou prírodou,slnečnými plážami a úžasnými vyhliadkami. Najkrajšou oblasťou Kalábrie je Capo Vaticano. V týchto miestach sa do pobrežia zarezávajú vysoké skaly, ktoré vytvárajú malé zátoky s romantickými plážičkami a krištáľovo čistou vodou.
Popis strediska
Nádherná prírodná oblasť v juhozápadnej časti Kalábrie preslávená krásnymi piesočnatými plážami, skalnatými útesmi a krišťáľovým morom sa nachádza neďaleko malebného mestečka Tropea. Pláže v oblasti Capo Vaticano boli vyhlásené za najčistejšie v celej Európe.
Ubytovanie
Prázdninový komplex pozostávajúci z dvojpodlažných viliek a apartmánovej rezidencie sa nachádza priamo pri mori, obklopený množstvom subtropickej zelene v očarujúcej oblasti Capo Vaticano. Malebné mestečko Tropea, ktoré rozhodne odporúčame navštíviť, je vzdialené 7 km. Vzdialenosti pláž 20 m centrum 7 km nákupné možnosti (Tropea) 7 km letisko 65 km supermarket 1,5 km Ubytovanie dvojlôžkové izby Standard, možnosť až dvoch prísteliek (bez klimatizácie) dvojlôžkové izby Comfort, možnosť jednej prístelky (za príplatok) jednolôžkové izby (za príplatok) klimatizácia (iba v izbách Comfort) LCD TV/SAT, telefón minichladnička, trezor vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón alebo terasa Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) hotelová reštaurácia, raňajková sála bar, piano bar, disco bar bazén s terasou, detský bazén s fontánou amfiteáter WiFi (za poplatok)
Stravovanie
polpenzia, raňajky a večere formou bufetových stolov nápoj k večeri, voda a stolové víno plná penzia (za príplatok)
Pláž
kamienkovo - piesočnatá, pri vstupe do mora štrk a kamene ležadlá a slnečníky (zdarma)
Šport a zábava
celodenný zábavný a športový program (15.06. - 15.09.) baby club pre deti 3-6 r., detský klub 7-13 rokov miniklub 4-12 r., detské ihrisko plážový volejbal, kanoe, tenisový kurt, minifutbal vodné športy za poplatok
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. transfer cca 1 hod. 25 min
Naša mienka
Príjemný prázdninový komplex nachádzajúci sa priamo pri pláži, je už niekoľko rokov veľmi obľúbený u našich klientov. Kvalitný štandard služieb neustále kontroluje spoľahlivý manažment hotela. Výhodou je skvelá poloha, plážový servis už v cene a množstvo animačných aktivít pre deti aj dospelých.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199,- € palivový príplatok podla aktuálnej sadzby (14 €) Dieťa úplne zdarma neplatí ani cenu detskej letenky, len povinné príplatky.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK