Torre Ruffa Robinson, Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano, 7.9.2018, Polpenzia
Torre Ruffa Robinson
Termín:
7.9.2018 – 14.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61071000
751 € od 538 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Villaggio Torre Ruffa Robinson
Kategória hotela: ***+
Popis lokality
Kalábria sa nachádza v najjužnejšej časti Apeninského polostrova. Jej pobrežie obmývajú priezračné tyrkysové vody Tyrrhenského a Iónskeho mora. Prevažne hornatá krajina je známa nádhernou prírodou,slnečnými plážami a úžasnými vyhliadkami. Najkrajšou oblasťou Kalábrie je Capo Vaticano. V týchto miestach sa do pobrežia zarezávajú vysoké skaly, ktoré vytvárajú malé zátoky s romantickými plážičkami a krištáľovo čistou vodou.
Popis strediska
Nádherná prírodná oblasť v juhozápadnej časti Kalábrie preslávená krásnymi piesočnatými plážami, skalnatými útesmi a krišťáľovým morom sa nachádza neďaleko malebného mestečka Tropea. Pláže v oblasti Capo Vaticano boli vyhlásené za najčistejšie v celej Európe.
Ubytovanie
Prázdninový komplex pozostávajúci z dvojpodlažných viliek a apartmánovej rezidencie sa nachádza priamo pri mori, obklopený množstvom subtropickej zelene v očarujúcej oblasti Capo Vaticano. Malebné mestečko Tropea, ktoré rozhodne odporúčame navštíviť, je vzdialené 7 km. Vzdialenosti pláž 20 m centrum 7 km nákupné možnosti (Tropea) 7 km letisko 65 km supermarket 1,5 km Ubytovanie dvojlôžkové izby Standard, možnosť až dvoch prísteliek (bez klimatizácie) dvojlôžkové izby Comfort, možnosť jednej prístelky (za príplatok) jednolôžkové izby (za príplatok) klimatizácia (iba v izbách Comfort) LCD TV/SAT, telefón minichladnička, trezor vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón alebo terasa Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) hotelová reštaurácia, raňajková sála bar, piano bar, disco bar bazén s terasou, detský bazén s fontánou amfiteáter WiFi (za poplatok)
Stravovanie
polpenzia, raňajky a večere formou bufetových stolov nápoj k večeri, voda a stolové víno plná penzia (za príplatok)
Pláž
kamienkovo - piesočnatá, pri vstupe do mora štrk a kamene ležadlá a slnečníky (zdarma)
Šport a zábava
celodenný zábavný a športový program (15.06. - 15.09.) baby club pre deti 3-6 r., detský klub 7-13 rokov miniklub 4-12 r., detské ihrisko plážový volejbal, kanoe, tenisový kurt, minifutbal vodné športy za poplatok
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. transfer cca 1 hod. 25 min
Naša mienka
Príjemný prázdninový komplex nachádzajúci sa priamo pri pláži, je už niekoľko rokov veľmi obľúbený u našich klientov. Kvalitný štandard služieb neustále kontroluje spoľahlivý manažment hotela. Výhodou je skvelá poloha, plážový servis už v cene a množstvo animačných aktivít pre deti aj dospelých.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199,- € palivový príplatok podla aktuálnej sadzby (14 €) Dieťa úplne zdarma neplatí ani cenu detskej letenky, len povinné príplatky.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK