Villaggio Eden, Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano, 15.6.2018, Polpenzia
Villaggio Eden
Termín:
15.6.2018 – 22.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61074591
745 € od 532 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Village Eden
Popis lokality
Kalábria sa nachádza v najjužnejšej časti Apeninského polostrova. Jej pobrežie obmývajú priezračné tyrkysové vody Tyrrhenského a Iónskeho mora. Prevažne hornatá krajina je známa nádhernou prírodou,slnečnými plážami a úžasnými vyhliadkami. Najkrajšou oblasťou Kalábrie je Capo Vaticano. V týchto miestach sa do pobrežia zarezávajú vysoké skaly, ktoré vytvárajú malé zátoky s romantickými plážičkami a krištáľovo čistou vodou.
Ubytovanie
Hotel Village Eden je situovaný pri jednej z najkrajších pláži oblasti Capo Vaticano, Grotticelle, v krásnom zálive, len 9 km od historického mestečka Tropea. Súčasťou hotela sú hotelové izby a apartmány vo vilkách. Vzdialenosti pláž 50 m centrum (Tropea) 12 km nákupné možnosti (Tropea) 12 km letisko 70 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej alebo dvoch prísteliek jednolôžková izba (za príplatok) klimatizácia, minichladnička TV/SAT WiFi (za poplatok) vlastné sociálne zariadenia, sušič na vlasy balkón alebo terasa Vybavenie hotela Národná kategorizácia (***) recepcia, WiFi, trezor (obe za poplatok) reštaurácia, á la carte pizza reštaurácia (za poplatok) bar pri bazéne, beach bar snack bar (júl-august) bazén, ležadlá pri bazéne (zdarma) posilňovňa, sauna (obe za poplatok) detské ihrisko, miniklub pre deti 4-12 r. (júl-august) minimarket
Stravovanie
polpenzia, raňajky formou bufetu, servírované večere, výber z 3 jedál, bufet s predjedlom a ovocím, k večeri 0,5 l vody a 0,25 l vína
Pláž
piesočnato-kamienková pláž, pri vstupe do mora kamene 2 ležadlá a 1 slnečník na izbu (zdarma)
Šport a zábava
požičovňa áut, motoriek vodné športy na pláži (za poplatok)
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. transfer cca 1 hod 30 min
Naša mienka
Komplex si naozaj zaslúži svoje meno, Eden, teda raj. Krásny záliv, kvalita predovšetkým stravovacích služieb a umiestnenie uprostred bujnej zelene, ktorá je skutočnou pastvou pre oči.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199,- € palivový príplatok podla aktuálnej sadzby (14 €) Dieťa úplne zdarma neplatí ani cenu detskej letenky, len povinné príplatky.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK