Villaggio Eden, Taliansko, Kalábria, Capo Vaticano, 15.6.2018, Polpenzia
Villaggio Eden
Termín:
Načítavam ... 15.6.2018 – 22.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61074591
745 € 532 € Konečná cena

Názov zájazdu:: Hotel Village Eden
Popis lokality
Kalábria sa nachádza v najjužnejšej časti Apeninského polostrova. Jej pobrežie obmývajú priezračné tyrkysové vody Tyrrhenského a Iónskeho mora. Prevažne hornatá krajina je známa nádhernou prírodou,slnečnými plážami a úžasnými vyhliadkami. Najkrajšou oblasťou Kalábrie je Capo Vaticano. V týchto miestach sa do pobrežia zarezávajú vysoké skaly, ktoré vytvárajú malé zátoky s romantickými plážičkami a krištáľovo čistou vodou.
Ubytovanie
Hotel Village Eden je situovaný pri jednej z najkrajších pláži oblasti Capo Vaticano, Grotticelle, v krásnom zálive, len 9 km od historického mestečka Tropea. Súčasťou hotela sú hotelové izby a apartmány vo vilkách. Vzdialenosti pláž 50 m centrum (Tropea) 12 km nákupné možnosti (Tropea) 12 km letisko 70 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej alebo dvoch prísteliek jednolôžková izba (za príplatok) klimatizácia, minichladnička TV/SAT WiFi (za poplatok) vlastné sociálne zariadenia, sušič na vlasy balkón alebo terasa Vybavenie hotela Národná kategorizácia (***) recepcia, WiFi, trezor (obe za poplatok) reštaurácia, á la carte pizza reštaurácia (za poplatok) bar pri bazéne, beach bar snack bar (júl-august) bazén, ležadlá pri bazéne (zdarma) posilňovňa, sauna (obe za poplatok) detské ihrisko, miniklub pre deti 4-12 r. (júl-august) minimarket
Stravovanie
polpenzia, raňajky formou bufetu, servírované večere, výber z 3 jedál, bufet s predjedlom a ovocím, k večeri 0,5 l vody a 0,25 l vína
Pláž
piesočnato-kamienková pláž, pri vstupe do mora kamene 2 ležadlá a 1 slnečník na izbu (zdarma)
Šport a zábava
požičovňa áut, motoriek vodné športy na pláži (za poplatok)
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. transfer cca 1 hod 30 min
Naša mienka
Komplex si naozaj zaslúži svoje meno, Eden, teda raj. Krásny záliv, kvalita predovšetkým stravovacích služieb a umiestnenie uprostred bujnej zelene, ktorá je skutočnou pastvou pre oči.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199,- € palivový príplatok podla aktuálnej sadzby (14 €) Dieťa úplne zdarma neplatí ani cenu detskej letenky, len povinné príplatky.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK